NOWOŚĆ: Tłumaczenia załatwisz zdalnie!

  • Biuro Wilanów

  • ul.Vogla 28 lok. 04

Szanowni Państwo,

Witamy w naszym Biurze

Nasza Firma istniej od 1993 roku – od ponad 30 lat tłumaczymy wszystkie używane na świecie języki na język polski i odwrotnie.

Chcielibyśmy pomóc Wam porozumieć się z mieszkańcami każdego zakątka świata: w sprawach biznesowych i prywatnych, w sprawach wielkich i małych.

Tłumaczymy wszystkie urzędowe języki świata!

A robimy to dobrze. Współpracujący z naszą Firmą tłumacze obsługują wizyty zagranicznych delegacji oficjalnych, tłumaczą na konferencjach, spotkaniach biznesowych i międzynarodowych imprezach. Przygotowywaliśmy dokumenty związane z organizacjami koncertów Madonny, Rolling Stones, Lenny Kravitz’a i innych. Tłumaczyliśmy wiele dokumentów o znaczeniu państwowym jak i prywatnych listów .

o firmie ABC Tłumaczenia

Super ekspres w 2 godziny!

Jako pierwsi i jedyni oferujemy tłumaczenie dokumentu z każdego języka i na każdy język, zwykłe i przysięgłe, w ciągu 2 godzin i dotrzymujemy terminu.

Przetłumaczony tekst możemy przesłać pocztą elektroniczną lub faksem, dostarczyć na płytce, odesłać pocztą priorytetową, a na terenie Warszawy nasi kurierzy dostarczą go Państwu wprost na biurko lub do domu - bezpłatnie .

Termin wykonania zawsze wyznacza Klient, nie my

Wszystkie dokumenty przekazane przez Państwa są zawsze traktowane jako całkowicie poufne. Doceniamy nie tylko Państwa zaufanie, ale i czas, dlatego zawsze terminy wykonywania zleceń ustalają nasi Klienci. Jesteśmy otwarci na wszelkie indywidualne wymagania i propozycje.

Gwarantujemy, że współpraca z naszym Biurem będzie dla Państwa satysfakcjonująca i niezwykle korzystna. Jakość, terminowość, sprawność organizacyjna oraz elastyczność to nasze dewizy, które sprawią, że raz skorzystawszy z naszych usług, umieścicie Państwo nasz adres i telefon na stałe w swoich notesach i komputerach.

Nasze Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku od 8 do 18, ale do Państwa dyspozycji jesteśmy przez całą dobę, nie mamy także pretensji, gdy telefonujecie Państwo w dzień świąteczny. To my jesteśmy dla Was – a nie odwrotnie!

ABC Tłumaczeń w liczbach

Nie przemawiają za nami jedynie słowa. Spójrz na liczbyi oceń sam...

0
Lat na rynku
0
Biura w Warszawie
0
Liczba przetłumaczonych stron