NOWOŚĆ: Tłumaczenia załatwisz zdalnie!

  • Biuro Śródmieście,

  • ul. Czerniakowska 159 lok.61

  • Biuro Wilanów

  • ul.Vogla 28 lok. 04

Nasza specjalność

Tłumaczenia zwykłe i przysiegłe

Tłumaczymy wszystkie rodzaje tekstów i dokumentów (tłumaczenia przysięgłe i zwykłe): akty prawne i notarialne, umowy handlowe i sprawozdania finansowe, kontrakty i faktury, rejestry handlowe i dokumentację techniczną, foldery reklamowe i literaturę medyczną, scenariusze filmowe, normy ISO i certyfikaty UE, akty urodzenia i akty zgonu, akty ślubu i rozwodu, korespondencję handlową i listy miłosne...

Wszystko to, co Państwo chcielibyście powiedzieć cudzoziemcowi, i to, co On ma Wam do powiedzenia !

Tłumaczymy wszystkie urzędowe języki świata!

Tryby wykonania tłumaczeń (również tłumaczenia przysięgłe):

  • Zwykły: 2-3 dni robocze do 7 stron dziennie
  • Ekspres 24 godziny do 10 stron dziennie
  • Super ekspres na ten sam dzień lub powyżej 10 stron dziennie
tłumaczenia

1 strona rozliczeniowa wynosi 1600 znaków ze spacjami (liczona po przetłumaczeniu), a w przypadku tłumaczeń przysięgłych 1125 znaków ze spacjami.

Tłumaczenia dokumentów samochodowych

Tłumaczymy dokumenty niezbędne do zarejestrowania na terenie Polski pojazdów (osobowych, terenowych, ciężarowych, itp.), jak również dotyczące wszelkiego rodzaju sprowadzonych maszyn, łodzi oraz jednośladów. W ABC Tłumaczeń pomagamy przygotować niezbędne dokumenty oraz objaśniamy naszym klientom kolejne kroki związane z procedurą rejestracji. Nasze biuro istnieje od 1993 roku, co daję Państwu pewność, że powierzone dokumenty trafią do rąk najlepszych na rynku tłumaczy przysięgłych. Doskonała lokalizacja, pomoc naszych pracowników oraz niskie ceny, plasują ABC Tłumaczeń w czołówce biur tłumaczeń. Oczywiscie obsługujemy również Klientów spoza Warszawy, którzy mogą złożyć przetłumaczone dokumenty do urzędów w całej Polsce.

 

Szczegóły