NOWOŚĆ: Tłumaczenia załatwisz zdalnie!

  • Biuro Wilanów

  • ul.Vogla 28 lok. 04

Zaoszczędź czas i pieniądze

Tłumaczenia dla Firm

Oferujemy kompleksową obsługę dla firm, w zakresie tłumaczeń pisemnych (zwykłych i przysięgłych) oraz ustnych. Przydzielony dla Państwa Project Manager, w ciągu 30 minut wyceni oraz poda termin realizacji przesłanych przez Państwa dokumentów. 30 letnie doświadczenie pozwala nam wziąć pełną odpowiedzialność za dobór kompetentnego tłumacza, do konkretnego zlecenia. Współpracujemy z ponad 100 tłumaczy, zarówno przysięgłych jak i zwykłych, z Polski i z zagranicy. Każdy z naszych tłumaczy jest doświadczonym i wyspecjalizowanym w swojej dziedzinie ekspertem. Specjalnie na potrzeby Państwa firmy stworzymy pamięć tłumaczeń na bazie dostarczonych dokumentów, oraz utworzymy bazę terminologiczną, która pomoże zachować spójność w nomenklaturze firmowej. Takie rozwiązania pozwalają Państwa firmie oszczędzić czas i pieniądze, np. w przypadku tłumaczenia corocznego bilansu lub każdego innego dokumentu, który tylko nieznacznie będzie się różnił od poprzedniego, opłata zostanie pobrana za weryfikację, czyli 50% ceny tłumaczenia. Przetłumaczone dokumenty wysyłamy za pomocą poczty elektronicznej lub zwykłej, a na terenie Warszawy, nasi kurierzy dostarczą bezpłatnie na Twoje biurko.

Nasze Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku od 8 do 18, ale do Państwa dyspozycji jesteśmy przez całą dobę, nie mamy także pretensji, gdy telefonujecie Państwo w dzień świąteczny. To my jesteśmy dla Was – a nie odwrotnie!

tłumaczenia dla firm

Tłumaczenia dokumentów prawniczych

Tłumaczymy również mniej lub bardziej skomplikowane dokumenty prawnicze. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam przetłumaczyć tego typu teksty z bardzo dużą starannością, dzieki czemu nie ma problemu z ich późniejszą interpretacją.

 

Szczegóły

 

Tłumaczenia dokumentów finansowych

Również dokumenty finansowe nie są dla nas żadnym problemem. Bilanse, umowy, zestawienia, prognozy wydatków. W sytuacji kiedy każda linijka może mieć znaczenie, warto postawić na doświadczonych tłumaczy...

 

Szczegóły

 

 

 

Tłumaczenia dokumentów samochodowych

Zajmujemy się również tłumaczeniem dokumentów samochodowych. Zarówno dla firma, jak i instytucji. Dotyczy to oczywiście zarówno samochodów osobowych, terenowych, jak i ciężarowych. A nawet maszyn budowlanych.

 

Szczegóły

 

Ceny tłumaczeń specjalistycznych dla firm

Zainteresowany konkretnymi cenami? Zapraszamy na podstronę cennika, gdzie wyjaśnione zostały wszystkie kwestie rozliczeń za poszczególne tłumaczenia. Serdecznie zapraszamy do współpracy zarówno firmy, jak i instytucje...

 

Szczegóły